Şahin Uğurlu Sigorta Acenteliği Olarak 1992 yılından bugüne sigortacılık sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

 

Araç Sigortaları başta olmak üzere, Seyahat, Sağlık, Kasko, Yangın, İşyeri, Konut, İnşaat, Nakliyat, Tüm Bireysel, Kurumsal Sigortacılık branşlarında ve Bireysel Emeklilik alanında hizmet vermekteyiz.

 

Kurulduğumuz günden beri sorumluluklarımızı bilerek Müşterilerimize hizmet verdik. Onlara en iyi poliçeyi sunmak ve hasar sonrası her koşulda Sigortalılarımızın yanında olmak ise bizim en önemli öncelik ve özelliğimiz oldu. Gelecekte de Müşterilerimizin sigortacılık ihtiyaçlarını karşılarken tüm olasılıkları ve riskleri göz önüne alarak hareket etmeye devam edeceğiz.

 

Şirketimiz, Sigortacılık sektörüne 1992 yılında başlayan Şahin UĞURLU tarafından 23.12.2009 yılında Ankara’da kurulmuştur. Sektördeki değişimleri yakından takip eden şirketimiz Kasko, Trafik, Yangın, Mühendislik branşlarının yanı sıra Sağlık Sigortaları ve Bireysel Emeklilik branşlarında da önemli hizmetlere imza atmıştır.

 

 

Groupama Sigorta A.Ş.- AXA Sigorta A.Ş -Sompo Japan sigorta A.Ş- Allianz sigorta A.Ş.- Türkiye Sigorta AŞ – Ana Sigorta A.Ş- Gri Sigorta A.Ş- Gulf Sigorta A.Ş -Orient Sigorta A.Ş – Fiba Emeklilik Hayat A.Ş ve Tarsim Acenteliklerine sahip olan şirketimiz piyasa koşullarına bağlı olarak diğer firmaların Acenteliklerine de sahip olma potansiyeline sahiptir.